Прес-центр

Юридическое и патентное агентство «Павлович и компания» является одной из молодых компаний, бурно развивающейся как на украинском, так и на международном рынках, объединяя специалистов разных профилей и специальностей, способных решить разнообразные комплексные вопросы относительно получения, реализации, оценки и защиты исключительных прав наших клиентов на объекты промышленной собственности и авторского права.

Мы внедряем инновационную практику в предоставлении методической помощи, как специалистам патентного дела, так и заявителям, желающим получить охранные документы на объекты промышленной собственности, как в Украине, так и в любой другой стране мира, расширяя международные связи в области правовой охраны интеллектуальной собственности и налаживая сотрудничество с компаниями передовых государств мира. 

На початку створення будь-якого підприємства чи навіть вже під час його бурхливого розвитку на ринок виводяться продукція та послуги, які повинні бути не лише унікальними і привабливими для споживача, але й відрізнятися завдяки своїй оригінальній назві від назви товарів або послуг конкурентів. 


Ви вирішили організувати власний бізнес чи вже маєте власну справу? Чули про необхідність захисту логотипу або назви власного підприємства? Поверхнево розумієте, про що йде мова, але ніколи не замислювались, як зареєструвати торгівельну марку (ТМ) та як це допоможе створити успішний бренд?


В Україні промисловий зразок, на жаль, не є досить популярним об'єктом, однак, не слід його недооцінювати. Не секрет, що зовнішній вигляд продукції відіграє важливу роль, адже споживачі досить часто купують не продукт, а упаковку, тобто, зовнішній вигляд цієї продукції.


В наш час - час стрімкого розвитку конкуренції, питання першості посідає не останню роль в житті винахідників. Тому, питання пріоритету для них має не останнє значення. Що ж таке пріоритет? 


У березні 2018 року вийшов журнал MILLENIUM CLUB зі статтею про Наталію Павлович "Затребувана в бізнесі, щаслива в сім'ї"


1