Соціальна відповідальність

В нашій країні з 24 лютого 2022 року було запроваджено військовий стан. Працівники нашої компанії з перших днів відчувши на собі усі жахи агресорської російської війни, змушені були покинути рідні домівки зі своїми сім’ями і, не покидаючи рідної країни, влаштуватися в різних регіонах України. Відчуваючи себе в безпеці, ми продовжуємо, за можливості, роботу компанії та ведемо паралельно волонтерську роботу.

читати далі

Ми категорично засуджуємо кровопроливну війну, розпочату росією 24 лютого 2022 року в Україні і підтриману білорусією. Цим заявляємо, що віднині ми розриваємо усі партнерські зв'язки з російськими та білоруськими колишніми партнерами...

читати далі

Новий рік вже наступив! Ми бажаємо Вам надії, щастя та миру впродовж всього року! В ці чудові свята так хочеться подарувати надію на краще майбутнє найдорожчим для нас в цьому житті – дітям. Тому, наша компанія готує справжнє свято для діток-аутистів – Новорічна Фотосесія в костюмах супергероїв – їх маленька мрія!

читати далі

22 вересня 2019 р., директор нашої агенції Наталія Павлович за запрошенням керівника "Школа Героїв" завітала на зустріч зі школярами – майбутніми бізнесменами та підприємцями, які вже зараз мають маленькі, але власні проєкти та креативні ідеї для втілення своїх бізнесів у життя.

читати далі

9 лютого 2019 року директор нашої агенції, патентний повірений України №195 Наталія Павлович, разом з однодумцями відвідала дитячий будинок-інтернат, що в місті Ірпінь. 

читати далі

1