Експертна думка

На початку створення будь-якого підприємства чи навіть вже під час його бурхливого розвитку на ринок виводяться продукція та послуги, які повинні бути не лише унікальними і привабливими для споживача, але й відрізнятися завдяки своїй оригінальній назві від назви товарів або послуг конкурентів. 


Ви вирішили організувати власний бізнес чи вже маєте власну справу? Чули про необхідність захисту логотипу або назви власного підприємства? Поверхнево розумієте, про що йде мова, але ніколи не замислювались, як зареєструвати торгівельну марку (ТМ) та як це допоможе створити успішний бренд?


В Україні промисловий зразок, на жаль, не є досить популярним об'єктом, однак, не слід його недооцінювати. Не секрет, що зовнішній вигляд продукції відіграє важливу роль, адже споживачі досить часто купують не продукт, а упаковку, тобто, зовнішній вигляд цієї продукції.


В наш час - час стрімкого розвитку конкуренції, питання першості посідає не останню роль в житті винахідників. Тому, питання пріоритету для них має не останнє значення. Що ж таке пріоритет? 


1