Команда

Молода, енергійна команда висококваліфікованих експертів в галузі права, зокрема права інтелектуальної власності,  які постійно прагнуть до розвитку та вдосконалення, завзято беруться до справи будь-якої складності і, відповідно, можуть надати професійну допомогу усім нашим замовникам і партнерам, максимально доклавши своїх професійних знань, зусиль і найголовніше - натхнення.

Кожний член нашої команди притримується загальних цінностей компанії і корпоративної культури. Ми впевнені, що інтелектуальна праця робить homo sapiens щасливими, однак бездоганне виконання нашої роботи, задоволені посмішки на обличчях наших клієнтів, їх вдячність і особливо прекрасні показники росту наших замовників з виходом на інші ринки, робить щасливим кожного з нас і надає впевненості, що ми на вірному шляху. Знайомтесь з нашою командою професіоналів. Ключові співробітники

Засновник агенції,
Патентний повірений (р. №195), адвокат

«Інтелектуальні алмази, з якими до нас звертаються наші замовники, найчастіше вимагають повного циклу обробки від шліфування до полірування, адже інтелектуальні скарби - надприродні явища, які потребують виявлення, обробки і дбайливого захисту. В той же час інтелектуальні діаманти можуть зробити своїх власників багатими і щасливими, над чим ми працюємо невпинно день у день і що є великою метою створення нашої компанії!»


Заступник директора,
Патентний поверений України №492,
Начальник відділу захисту промислової власності
«Найбільше багатство – розум, а інтелектуальна власність – це творіння людського розуму. У своїй діяльності я кожного дня спілкуюся з людьми, творіння яких є унікальними, вражаючими та неперевершеними. Тому, робота у сфері інтелектуальної власності для мене – це, перш за все, турбота про клієнта та його витвори, результат якої повинен вразити його, перевершити всі його сподівання і бути досягнутий якісно, чітко та швидко.»
детальніше

Спеціалист з інтелектуальної власності,
Начальник відділу захисту торговельних марок,
авторських та суміжних прав
«Інтелектуальна діяльність – найважливіше, найпотрібніше в житті людини для її самореалізаціїВона спонукає рухатися вперед, досягати незвіданого та відкривати людству майбутнє!
Мій обов'язок – допомогти Вам захистити результати Вашої інтелектуальної діяльності.».
детальніше