Медіація як альтернативний спосіб вирішення спорів в питаннях інтелектуальної власності (тренінг-навчання)


За сприянням Всесвітньої організації ІВ (ВОІВ) та Національного офісу ІВ (НОІВ) наприкінці травня 2019 року в Києві відбувся навчальний тренінг, присвячений темі медіації. Захід було проведено для фахівців, які практикують в своїй діяльності даний вид врегулювання спорів. Директор нашої компанії патентний повірений України Наталія Павлович взяла участь у заході, по закінченню якого було видано Сертифікат про його проходження.

Медіація як альтернативний спосіб вирішення спорів в питаннях інтелектуальної власності поступово приходить до України. В той час як в багатьох країнах світу медіація демонструє високу ефективність та затребуваність. Цей метод будується на трьох основних і непорушних принципах: добровільність участі, нейтральність посередника (медіатора) і конфіденційність. Ці та інші питання було розглянуто протягом декількох днів проведення заходу.

Участь в таких заходах надає не лише нові знання і навички, а й дозволяє поспілкуватися з колегами і здобути нові знайомства з однодумцями.